Kontakt os

Socco A/S
Egholmvej 8
7160 Tørring
CVR: 33 05 46 02

Telefon: +45 7585 2323
E-mail: socco@socco.dk

Vi hos Socco A/S står altid klar med teknisk rådgivning og vejledning inden for vores fagområde. Vi hjælper gerne med at finde det helt rette produkt til jeres behov.

Vores konsulenter kommer gerne ud til jer og hjælper med at finde netop de produkter, der passer bedst til jeres behov. De er ligeledes også altid at træffe på mail eller telefon.

Socco A/S tilbyder 24-timers service ved nedbrud; ring på +45 2040 4284.

Konsulenter

Kim Olesen

CEO / Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 2040 4284
kim@socco.dk

Bo Klæstrup

COO / Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 2020 2939
bkl@socco.dk

Dan J. Dahl

Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 9320 6634
dan@socco.dk

Jesper Just

Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 2040 6703
jesper@socco.dk

Henning Hansen

Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 2072 6987
henning@socco.dk

Annette Nielsen

Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 4033 5218
annette@socco.dk

Stig Tørnæs

Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 2962 4349
stig@socco.dk

Rasmus Hansen

Indkøb / Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 2973 2050
rasmus@socco.dk

Lars-Bo Mortensen

Servicetekniker / Konsulent

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 2081 6542
larsbo@socco.dk

Sune Laursen

Indkøb / Ordre

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 4022 3236
indkoeb@socco.dk

Lager

Kurt Wulff

Lager

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 4022 7068
lager@socco.dk

Lars Jørgensen

Lager

Firma: +45 7585 2323
lager@socco.dk

Administration

Britt Vig Andersen

Bogholder

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 2341 4411
bogholder@socco.dk

Tina Tambo

Marketing / IT

Firma: +45 7585 2323
Mobil: +45 4022 3836
tina@socco.dk